Přejít k hlavnímu obsahu

Přečtěte si

Magnesium (hořčík) je jedním z klíčových minerálů, potřebný ke správnému fungování organismu, jehož vliv a nedostatek je výrazně cítit. Zjistěte o magnesiu víc.
Magnesium - lék nebo doplněk stravy? Jak je rozlišovat a jak si vybrat? Doplňky stravy jsou potraviny, které obsahují prospěšné látky s výživovým nebo fyziologickým účinkem. Léčivé přípravky na předpis jsou látky s léčebnými či preventivními vlastnostmi.
magnézium tablety - magnerot
Magnesium je nepovšimnutá minerální látka důležitý pro život. V gynekologické a porodnické praxi se se sníženou hladinou magnesia potkáváme ve všech obdobích života ženy – na začátku těhotenství, v prvním trimestru, i pokročilých fázích těhotenství.
Magnezium (aj tablety) v tehotenstve
Nejčastější příčinou úmrtí jsou právě kardiovaskulární onemocnění. Ukázalo se, že ke vzniku srdečních a cévních komplikací může vést i nízká hladina magnesia v krvi. U nemocných k nedostatku magnesia často dochází v důsledku například jeho zvýšených ztrát (při onemocnění ledvin) nebo jeho nedostatečného příjmu.
Magnézium na tlak
Premenstruační syndrom je soubor cyklicky se opakujících tělesných a psychických těžkostí vyskytujících se u žen s menstruačním cyklem. Příčiny PMS souvisí se změnami poměru estrogenu a progesteronu, s prudkým hormonálním spádem v druhé fázi menstruačního cyklu, se zvýšenou hladinou prolaktinu a biochemickými změnami v centrálním nervovém systému.
Menštruačné bolesti - Magnerot (magnezium tablety)